با من از هراس سخن مگو

کتاب شعر تازه ی ناهید باقری - گلدشمید "با من از هراس سخن مگو" به دو زبان فارسی و انگلیسی در انتشارات آفتاب - نروژ منتشر شد.

مجموعه شعر «با من از هراس سخن مگو» دو زبانه؛ انگلیسی و فارسی است و چگونگی هستی انسان در زمانه‌ای که عدالت هم مانند خدا مرده است، بیان می‌کند.

ناهید باقری - گلدشمید، شاعر، نویسنده، مترجم ادبی، روزنامه نگار، زاده‌ی تهران، دارای تحصیلات در رشته زبان و ادبیات فارسی، از سال 1980 میلادی ساکن وین اتریش است.

وی عضو انجمن قلم اتریش (پن کلوب)، عضو کانون نویسندگان اتریش، عضو اتحادیه نویسندگان اتریش، عضو جامعه تئودور کرامر می‌باشد. باقری - گلدشمید بنیان گذار ومدیر انجمن هنری - فرهنگی "مرزپیما در تبعید" (سال بنیان گزاری: 2007 ) است.

جوایز ادبی

دریافت چند جایزه ادبی از جمله جایزه ادبی "نگارش میان فرهنگ‌ها" (2001)، جایزه‌ی کتاب برای رمان "خاور" به زبان آلمانی (2009) و جایزه ادبیات تئودور کرامر(2017) برای همه آثار.

برای خرید این کتاب به سایت نشر آفتاب رفته و روی تصویر جلد کتاب کلیک کنید. در پنجره بعد، زیر تصویر نوشته شده است: BUY ON LULU روی آن کلیک کنید و کتاب را به قیمت 16 دلار از فروشگاه آنلاین شرکت لولو خریداری کنید. البته می شود مستقیم به سایت فروشگاه که در زیر می آید رفت و کتاب را خرید.

دوستانی که ساکن ایران‌اند برای خرید نسخه الکترونیکی کتاب، کافی است به نشر افتاب ایمیل بفرستند تا برای پرداخت 30 هزار تومان قیمت کتاب در ایران، راهنمایی شوند.

آدرس سایت نشر آفتاب
www.aftab.pub
آدرس فروشگاه آنلاین شرکت لولو
آدرس های پست الکترونیکی نشر آفتاب
info@aftab.pub
aftab.publication@gmail.com

شناسنامه کتاب

نام کتاب: با من از هراس سخن مگو
شاعر: ناهید باقری - گلدشمید
نوع ادبی: شعر
نوبت چاپ: چاپ اول / 1403
صفحه‌آرایی: مهتاب محمدی
طرح روی جلد: اولیویا کایزر
اجرای طرح روی جلد: نادیا ویشنوسکا
ناشر: نشر آفتاب، نروژ
شابک: 3-2471-4457-1-978